חדשות טובות!

  משרד הכלכלה הקים קרן על סך 30,000,000 ש״ח לסיוע לעסקים בקידום הפעילות המקוונת שלהם ובקידום דיגיטלי, ואתם יכולים להרוויח.

  הסיוע יינתן לעסקים שיקימו חנות אינטרנטית לצורך התמודדות עם השלכות נגיף הקורונה. הקרן הוקמה לאחרונה ותתקיים עד לסיום הסכום שהוקצה למימון.

50% מהעלות של החנות ועד לתקרה של 5,000 ש״ח

  השתתפות ב 50% מסך ההוצאות ועד לתקרה של 5,000 ₪ (כולל מע"מ), עבור קידום פעילות העסק במסחר מקוון.

  מי הזכאים בתוכנית?

  הסיוע יינתן בהתאם לסדר קליטת הבקשות ועד למימוש מלוא התקציב של התכנית, לעסקים העומדים בהגדרות של סעיף 2.16 לתקנון שירותי הסיוע וכוללים בין השאר:

  • עצמאים ועסקים קטנים
  • עמותות עם פעילות עסקית
  • עסקים שמעסיקים עד 100 עובדים
  • עסקים עם מחזור שנתי של עד מאה מליון ₪

איך נרשמים לחנות ואיך מקבלים את הזיכוי?

  1. בשלב ראשון, יש להיכנס לחנות האינטרנטית, לפתוח התנסות חינם ולראות שהחנות מתאימה ונוחה לכם. התרשמתם? רוצים סיוע בהקמה או הדרכה - נעזור לכם בשמחה. 

  2. לאחר מכן, יש לבחור באחת מהחבילות, השנתית או התלת שנתית, על מנת לקבל את ההטבה.בחבילה השנתית, העלות הינה 4,704 ש״ח + מע״מ (עד 18 תשלומים). כך שההטבה לזכאים של הקרן תזכה אתכם במחצית מהסכום, כלומר 2,352 ש״ח. עלות חבילה תלת שנתית, תעלה לכם 10,584 ש״ח + מע״מ (עד 18 תשלומים ). כך שההטבה לזכאים של הקרן תזכה אתכם ב5,000 ש״ח!

  3. את חשבונית המס קבלה שתקבלו באופן מיידי מהמערכת שלנו, יש להעביר, בצירוף תעודה מזהה, אישור ניהול ספרים, אישור ניכוי מס במקור ואישור ניהול חשבון בנק לכתובת המייל moked@1.maof.co.il 

רוצים לשמוע עוד מידע?

  היכנסו לדף השאלות והתשובות של הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים

   חשוב לציין!

  המימון ניתן רק לזכאים, על פי התנאים של משרד הכלכלה ועד
  לגמר התקציב של הקרן. אנחנו ממליצים להזדרז ולהגיש את הטפסים.