זיכוי דו חודשי

  זיכוי בגין עסקאות שנקלטו בחברת ישראכרט במהלך החודש הקלנדרי הקודם .עסקאות שנקלטו מה-1 לחודש ועד ל-15 לחודש  יזוכו ב-2 לחודש העוקב. עסקאות שנקלטו מה-16 לחודש ועד ל-31 לחודש יזוכו ב-8 לחודש העוקב.

  זיכוי חודשי

  זיכוי פעם בחודש בהתאם למועד הנבחר - 2 או 5 לחודש .  בגין עסקאות שנקלטו בחברת ישראכרט במהלך החודש הקלנדרי הקודם , בימי עסקים החלים מה-1 לחודש ועד ל-31 לחודש. 

  זיכוי שבועי

  זיכוי בגין עסקאות שנקלטו בחברת ישראכרט בימים ראשון - שבת ,יזוכו ביום הנבחר בשבוע העוקב.

  בכפוף לאישור ישראכרט . השירות ניתן עבור עסקאות בתשלום אחד , בכרטיסים שהונפקו בישראל.

   זיכוי יומי

  זיכוי בגין עסקאות שנקלטו בחברת ישראכרט תוך 3 ימי עסקים מקליטת העסקה.

  בכפוף לאישור ישראכרט . השירות ניתן עבור עסקאות בתשלום אחד , בכרטיסים שהונפקו בישראל.

   

  "יום עסקים" - כל יום, למעט הימים שנקבעו על-ידי המפקח על הבנקים כימים שאינם ימי עסקים בנקאיים והם: יום שבת, ימי שבתון, שני ימי ראש השנה, ערב יום כיפור ויום כיפור, ראשון ושמיני עצרת של סוכות, פורים, ראשון ושביעי של פסח, יום העצמאות, חג השבועות ותשעה באב, וכן למעט כל יום אחר שייקבע על-ידי המפקח על הבנקים או על פי כל דין, כיום שאינו יום עסקים בנקאי.

  מובהר, כי מועד הקליטה הינו מועד קליטתם בפועל של העסקאות במערכות חברת כרטיסי האשראי,כאשר נתונים כאמור שיקלטו אצל חברת ישראכרט אחרי השעה 14:00 בימים א'-ה' (שהינם ימי עסקים) ואחרי השעה 11:30 בימי ו' וערבי חג (שהינם ימי עסקים),  ונתונים שיתקבלו ביום שאיננו יום עסקים ייחשבו כאילו התקבלו ביום העסקים שלאחר מכן.