ישראכרט 360 - פשוט, מהיר ונוח: פתרונות סליקה לעסקים

  מהיום כל בעל עסק יכול לחייב את לקוחותיו באשראי, ללא מכשיר סליקה נייח וליהנות מניהול אונליין מאובטח של תשלומי העסק. תכירו את ישראכרט 360 - ממשק מתקדם עם גישה נוחה מכל מחשב או טלפון נייד, המציע מגוון פתרונות סליקה לעסק ועומד בתקן EMV.

עוברים לחיוב אשראי בדיגיטל

  אם אתם עובדים מהבית או מהמשרד, נעים ממקום למקום, עוסקים במקצועות חופשיים או נדרשים לחייב מרחוק את הלקוחות, מהיום אתם יכולים להשלים את העסקה מכל מקום ובכל זמן, כולל משלוח בקשת תשלום, חיוב של מנויים בחיוב חוזר ואפילו ביטול של העסקה אופן חלקי או מלא בשימוש מכשיר הסמארטפון הפרטי או מכל מחשב נייד המחובר לאינטרנט.

  עם ישראכרט 360 תוכלו גם לעקוב אונליין אחר בקשות תשלום שנשלחו, לצפות בהיסטוריית העסקאות של העסק ולייצא דוחות לכל מקום בהקלקה פשוטה מכל מקום ובכל זמן.. זאת בעזרת שימוש בממשק נוח וידידותי, המאפשר לכל בעל עסק ליהנות מהשירות, ללא צורך בידע טכנולוגי מוקדם או ניסיון בהנהלת חשבונות.

  איך זה עובד? בהצטרפות לשירות תקבלו חיבור מאובטח לחשבון סליקה פרטי, שירכז עבורכם את כל דרישות התשלום במקום אחד: החל ממשלוח בקשת תשלום, המשך בסליקה בsms, סליקה דרך המייל ואפילו אפשרות של סליקה בוואטסאפ. במקרה הצורך תוכלו גם לזכות את הלקוח בהקלקה פשוטה מכל מקום ולבטל את החיוב באופן חלק או מלא. זאת ללא כל צורך בהתקשרות עם ספק שלישי!

   

לנהל את העסק בראש שקט

  לא במקרה נחשבת ישראכרט 360 למערכת המועדפת בקרב בעלי מקצועות חופשיים בישראל, כמו עורכי דין, רואי חשבון או מאמני כושר והיא גם פופולארית בקרב מגוון עסקים קטנים, ביניהם צימרים ובתי הארחה, מפעילי אירועים, מתנ"סים עירוניים, בתי הפקה ועוד.

  יתרון נוסף של ישראכרט 360 טמון בראש השקט שהיא מעניקה לבעל העסק, שיכול להתרכז בעבודתו, בידיעה כי יוכל להשלים את התשלום בעת הצורך. ואם בעבר בעלי מקצועות רבים נדרשו לשלוח דרישת תשלום מהמשרד או לשאת מכשירי סליקה מסורבלים במהלך במהלך יום עבודה בתנועה, הרי שהמעבר לחיוב אשראי בדיגיטל, מייתר את הצורך "לרדוף" אחר התשלום ומאפשר להשלים את העסקה בנוחות מרבית לשני הצדדים: בכל זמן ומכל מקום – בהתאם לזמינות שלכם או דרישת הלקוח.

  הצטרפו גם אתם לדור החדש של עסקים עם ישרכארט 360 ותוכלו לחייב מכל מקום, ליהנות מנגישות מלאה לנתוני העסק ולהעניק ללקוחות שירות מהיר בקצב של עידן הדיגיטל.

כל מה שהעסק שלך צריך!

  • One stop shop ללא התקשרות עם ספק שלישי
  • ללא תכנות, ללא מכשירי סליקה עם גישה מהירה מכל מחשב/מובייל
  • ללא עלות הקמה וללא התחייבות.
  • ממשק ניהול המאפשר מעקב לכל פרטי העסקה והיסטוריית העסקאות
  • ביטול עסקה וזיכוי הלקוח בצורה חלקית או מלאה מתוך המערכת בלחיצת כפתור!
  • ממשק עם מערכות העסק שלך כולל חיבור לעמוד סליקה קיים

לפרטים והצטרפות

לפרטים והצטרפות

{{flc.errorMessage}}

פנייתך התקבלה,

נציגנו יצרו איתך קשר עד שלושה ימי עסקים.