תשלום גן

  מה זה תשלום גן?

  מהיום כבר לא צריך למשוך מזומן, לרדוף אחרי צ'קים או להקדיש זמן מכובד להסדרת תשלום לגן ילדים, לצהרון או לחוגים. הכירו את תשלום גן – שירות חדש מבית ישראכרט, שהופך את מערך התשלומים המורכב בגן למשחק ילדים: גם להורים וגם עבור הגננת.

עם הגננת מדברים רק על הילד

  עם תשלום גן יכולים ההורים ליהנות מראש שקט, לתקתק את התשלומים מכל מקום ובכל זמן ולדעת כי הקבלות מאוחסנות בצורה מאובטחת ומסודרת במייל. כל שנדרשים ההורים לעשות הוא לברר עם הגננת אם היא מקבלת תשלום גן, לבקש משלוח דרישת תשלום ב-SMS או במייל ולהזין את פרטי האשראי בזמנם הפנוי. לאחר מכן ניתן להסדיר תשלום לגן ילדים מהנייד או המחשב ולהפסיק לבזבז זמן על משיכת מזומנים והזמנת פנקסי צ'קים מהבנק, לצד שיפור התקשורת עם הגננת, שמעתה תוקדש רק לעדכונים על הילד והתקדמותו.

תשלום גן – חוסכת לך זמן יקר

  אלפי גננות ומפעילי חוגים ברחבי הארץ כבר גילו את היתרונות של תשלומי הורים גני ילדים עם תשלום גן. וכך בזמן שההורים מקליקים את התשלום הגננות חוסכות זמן יקר שמתבזבז על גבייה והפקדה, מרדף אחר צ'קים, התעסקות עם מספרי אשראי ותשלום של עמלות הפקדה מיותרות. יתרון נוסף של תוכנה לניהול גן ילדים מתבטא ביכולת להנפיק דוחות מסודרים, שמייעלים את ניהול העסק והופכים את הגבייה המתישה לחלק שולי מדרישות הניהול. כדי שכל תשומת הלב מוקדשת לילדים ופיתוח העסק.

   

  מהרו להצטרף! 

  כי מעכשיו תוכלו לנהל את הגן,    את התקשורת עם ההורים וגם את התשלומים במקום וללא מאמץ.

   

   

להשארת פרטים

להשארת פרטים

{{flc.errorMessage}}

פנייתך התקבלה,

נציגנו יצרו איתך קשר עד שלושה ימי עסקים.