מוכרים טיק טק - מהיום כל אחד יכול למכור באינטרנט

המהפכה הדיגיטלית שינתה את האופן שבו אנו קונים מוצרים ומאפשרת לכל אחד למכור באינטרנט - גם ללא אתר או ידע טכנולוגי מקדים. תכירו את מערכת טיק טק החדשנית, שמאפשרת לקבל הזמנות בכל זמן ומכל מקום באמצעות נציג דיגיטלי, לעדכן את הלקוחות אודות המוצרים והמבצעים בחנות ולרכז את כל ההזמנות במקום אחד.

 

איך למכור באינטרנט ללא אתר ?

  בשנה האחרונה גילינו כי קבלת הזמנות דרך האינטרנט היא חיונית לכל סוג של עסק ומקרה שלא ניתן לפתוח כרגיל או כדרך להגדיל את כמות ההזמנות. אך הזמנות דרך הטלפון והווטסאפ מוגדרות לא פעם כמתישות על ידי בעלי העסקים, שנדרשים לענות לטלפונים, לסנכרן בין הודעות sms וווטס אפ במקרה של שינויים וגם להתחייב לתשלומים חודשיים עבור אתר ותחזוקתו.

  בדיוק מסיבה זו החליטו בישראכרט עסקים להתגייס לטובת העסקים השכונתיים, שנזקקים היום יותר מתמיד לאפשרות מכירה דיגיטלית ללא התחייבות ומתלבטים איך אפשר למכור באינטרנט ללא אתר. תכירו את Tik Tak - מערכת לניהול הזמנות אונליין המאפשרת לאלפי עסקים בכל הארץ, כמו מאפיות, קצבים, ירקנים וחקלאים להתחיל למכור אונליין עוד היום. היתרון של המערכת טמון באפשרות להצטרף ללא התחייבות וללא צורך בידע טכנולוגי: מהיר, פשוט ורווחי.

איך עובדים עם Tik Tak?

  בהצטרפות לטיק טק, יחובר בית העסק שלכם אל מערכת ההזמנות ותקבלו דף מכירה אישי, בו תוכלו להציג תמונה של המוצרים או בית העסק, לעדכן רשימת מוצרים ולכתוב הודעה שתופיעה בפני הגולש  עם כניסתם לדף המכירה. זה המקום בו ניתן לעדכןאת שעות הפעילות ולהודיע על מבצעים מיוחדים.

  כאשר הלקוח יקליק על הקישור הוא ייכנס לדף המכירה שלכם ויוכל להשלים את ההזמנה בליווי נציג דיגיטלי, כולל אפשרות לבחירה בין משלוח לאיסוף עצמי מבית העסק, אפשרות לשינוי או ביטול הזמנה, עדכון בכתובת
  משלוח ואפילו מעבר לצ'ט עם נציג העסק בווטסאפ – במקרה ויש שאלה מיוחדת.

  לנוחותכם,ירוכזו על ההזמנות במקום אחד, כולל עדכון אוטומטי של שינויים וביטולים

מיידעים את הלקוחות בשירות

  כל שאתם צריכים לעשות כדי להתחיל לעבוד עוד היום עם טיק טק הוא להיכנס לעמוד השירות באתר ישראכרט, לצפות בסרטון ההדרכה שעוקב בצורה פשוטה וברורה אחר שלבי החיבור לדף המכירה.

  בסיום התהליך תקבלו קישור דיגיטלי, שתוכלו להעביר ללקוחות על ידי משלוח לקבוצות בווטסאפ או בפייסבוק, עדכון ברשתות החברתיות או בדוא"ל. אם אין לכם רקע טכנולוגי אין לכם ממה לחשוש: השירות אינו דורש אפילו כתובת מייל וכל אחד יכול להצטרף ולהתחיל למכור מיד - ללא צורך בהתחייבות.

להצטרפות

להשארת פרטים

להשארת פרטים

{{flc.errorMessage}}

פנייתך התקבלה,

נציגנו יצרו איתך קשר עד שלושה ימי עסקים.