ישראכרט מזמינה אתכם לגלות איך הופכים מידע לידע שיווקי-אפקטיבי ובכך להגדיל את החשיפה והפרסום לעסק שלכם. לשם כך פיתחנו את שירות TARGET המאפשר לפנות אל לקוחות פוטנציאליים חדשים / קיימים ולנצל את יתרונות הפרסום הדיגיטלי להרחבת הפעילות העסקית.

שיווק לעסקים בדור הדיגיטל

  בעלי עסקים רבים שואלים את עצמם איך למצוא לקוחות חדשים ומהן הדרכים האפקטיביות לשמר מאגר לקוחות קיים.

  פרסום באמצעות TARGET מספק לכם מענה מדויק לשאלות הללו ומציע לכם מגוון מסלולים וכלים מתקדמים שיסייעו להגדיל את החשיפה והפרסום לעסק שלכם.

  במסלול הבוטיק תיהנו מצוות יועצים מקצועי מטעם ישראכרט שילמד את העסק שלכם לעומק: יגדיר חוזקות ונקודות תורפה בנקודת הזמן הנוכחית, יבצע תחקיר ממוקד על בסיס המידע של ישראכרט ויתאים את האסטרטגיה באופן אישי לצרכי העסק שלכם.

  כך תוכלו ליהנות מיתרונות שיווקיים של פילוח קהלי יעד ואף להיעזר בצוות הפרסום כדי לנסח מסר שיווקי אטרקטיבי. את הקמפיין הפרסומי נשלח לקהלי היעד שתגדירו באמצעות מערכת לשליחת הודעות מתקדמת שלנו.

ארגז הכלים של TARGET


  TAR
  GET
  מספק מערך כלים מתקדם ליצירת קשר עם לקוחות. 

  באמצעות TARGET נפנה אל לקוחות אתרי האינטרנט שלכם (גם אלו שאינם מזוהים) ונשלח אליהם מסרים דרך מגוון ערוצי שיווק (Remarketing) וכל זאת, תוך שימוש במערכת לשליחת SMS / E-mail או באמצעות הרשתות החברתיות: פייסבוק, גוגל ואינסטגרם.

  כל אלו יקושרו בעזרת פיקסל מיוחד, שיאפשר לכם לרכז את המידע על קהלי היעד שהגיבו לקמפיין שלכם ולהשתמש בו שוב במהלכי שיווק בעתיד. באמצעות הפרסום עם TARGET תוכלו למצות את יכולות הדאטה שלנו ובמקביל להכיר לעומק את קהל היעד שלכם, ללמוד איך למצוא לקוחות חדשים, לגלות מהי הדרך המתאימה לפנות בקמפיין פרסומי ואיך ליצור חשיפה איכותית וממוקדת לטובת צמיחה והתרחבות.

כש-Data הופך לקמפיין

  מערכת לשליחת SMS ודיוור לקוחות נחשבים לכלים מרכזיים בקמפיינים עסקיים בכל רחבי העולם, כשהם מנצלים את הכלים של העולם הדיגיטלי לייצור קמפיינים ממוקדים, המסייעים באיתור לקוחות באמצעות שליחת SMS בתפוצה. הקמפיינים עם TARGET מאפשרים לפנות ללקוחות בכמה מדיות דיגיטליות וליהנות מכל השירותים במקום אחד. בצורה זו הקמפיין שלכם עולה בכמה מדיות פרסום באותו הזמן ומעניק חשיפה מרבית לעסק שלכם* 

למה אנחנו?

  אנו בישראכרט רואים בהצלחה של לקוחותינו את ההצלחה שלנו ולכן משקיעים משאבים רבים כדי לאפשר לכל עסק ליהנות מנגישות מקסימלית לארגז השיווק המתקדם ביותר!!

  בעזרת TARGET גם לעסק שלכם יש הזדמנות להרחיב פעילות ולגעת במחוזות החדשים של עולם הפרסום, כאשר ההצטרפות אינה דורשת ידע מוקדם בשיווק, בהפעלת מערכת לשליחת הודעות SMS או פרסום באתרי אינטרנט.

  צוות המומחים שלנו ילווה אתכם צעד צעד: מהרעיון הראשוני, דרך הגדרת הקמפיין ושליחתו ועד למדידת תוצאות הקמפיין.

  הצטרפו עוד היום לשירות וביחד ונסלול  את הדרך להצלחה!

  * השירות הינו בתשלום ובכפוף לחתימה על הסכם הצטרפות לשירות עם ישראכרט ובהתאם לתנאיה, ניתן לבחור מתוך מס' חבילות בתנאים שונים ובהתאמה גם לעסקים קטנים.
   

כתבות

להשארת פרטים

להשארת פרטים

מלא את פרטייך ונחזור בהקדם
{{flc.errorMessage}}
תודה!

פנייתך התקבלה,

נציגנו יצרו איתך קשר עד שני ימי עסקים.