הופכים מידע לקמפיין פרסומי ממוקד לקוחות ומטרה

   

  TARGET הוא שירות ייחודי מבית ישראכרט המאפשר לכם להגיע לקהלי יעד חדשים ולהגדיל את הפעילות של לקוחות קיימים באופן אפקטיבי וממוקד, על בסיס נתונים. נגמרו הניחושים, הקידומים לכל הכיוונים והשקעת תקציבים מיותרים. עם TARGET אתם מבססים כל קמפיין פרסומי על דאטה מפולח ומגיעים ישירות ללקוחות הרלוונטיים - עם ההצעה המדויקת, בתזמון המדויק ובערוץ הדיגיטל המתאים – הכל כדי שתוכלו לכוון ולקלוע ל-TARGET שלכם – הגדלת מכירות באמצעות מינוף פעילות הלקוחות הקיימים והרחבת מאגר הלקוחות החדשים.

  להצטרפות השאירו פרטים מטה

  ההצלחה שלכם היא ה-TARGET שלנו!

  מגוון חבילות שירות מותאמות לכל סוג וגודל עסק למידע נוסף השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   ממידע למכירה זה TARGET

  • פילוח מדויק של לקוחות העסק: הרגלי קנייה, תחומי עניין, מיקום גיאוגרפי ומגוון פרמטרים נוספים
  • אפיון וטרגוט של לקוחות פוטנציאלים חדשים: כאלה שההרגלים והצרכים שלהם יכולים לקבל מענה בעסק שלכם
  •  Remarketing – שיווק מותאם פעילות קהלים בערוצים הדיגיטליים וברשתות החברתיות
  • ליווי מקיף של צוות יועצים מומחים מטעם ישראכרט: מפילוח וניתוח קהלים, דרך בניית הקמפיין המתאים ושליחתו, ועד למדידת התוצאות שלו

   * השירות הינו בתשלום ובכפוף לחתימה על הסכם הצטרפות לשירות עם ישראכרט ובהתאם לתנאיה, ניתן לבחור מתוך מספר חבילות בתנאים שונים ובהתאמה גם לעסקים קטנים

  שאלות נפוצות:

  כמה זמן לוקח להכין קמפיין ולשלוח אותו ללקוחות?
  התהליך ממוקד ומהיר ועומד בדרך כלל על מספר ימים בודדים.
   

  מה זה בדיוק TARGET? ובמה השירות שונה מאלטרנטיבות אחרות שקיימות בשוק?

  TARGET מציע פלטפורמה שיווקית חכמה, מבוססת דאטה, שיודעת לטרגט עבורכם קהל ממוקד ואיכותי,וכל זאת במחיר תחרותי ביחס לחלופות שיווקיות מקבילות. 
   

  למה כדאי לנו לפרסם באמצעות TARGET מבית ישראכרט עסקים?

  TARGET מציע לכם את הפתרון היעיל, המקיף והנוח ביותר להקמת קמפיין מא'-ת' על ידי צוות המקצוענים של ישראכרט, ובמשאבים מינימליים מצד בית העסק שלכם.
  כמו כן, השימוש בפלטפורמה של TARGET מחזק את התדמית העכשווית והדיגיטלית של העסק , לצד"חותמת איכות" אל מול לקוחות הקצה כפועל יוצא מהשת"פ עם קבוצת ישראכרט.

   

  איך נדע אם הקמפיין שעשינו לעסק הצליח?
  עם הכלים הבלעדיים שברשותה, ישראכרט היא היחידה שתדע לשקף לכם מידע על הלקוחות שקיבלו את הפרסום, על אלה שרכשו בעקבותיו, ועל האופן שבו השפיע הקמפיין על הפעילות העסקית שלכם.


   

   כתבות: