כל אחד יכול למכור אונליין - תכירו את החנות האינטרנטית בשיתוף ישראכרט

  ישראכרט עסקים עוזרת לכם להגדיל את המכירות ומציגה את הדרך הפשוטה והמהירה לבניית חנות אינטרנטית, במסלול "החנות האינטרנטית", שכולל את כל מה שצריך כדי למכור אונליין: החל מהקמת חנות באינטרנט, המשך לשירותי שיווק וקידום, מגוון פתרונות סליקה לאתרים, אפשרויות תפעול נגישות ואפילו חיבור למערך שליחים ארצי ההופך את המכירה הראשונה שלכם באונליין לזמינה מאי פעם. כל זאת ללא עלויות הקמה ועם אפשרות ל-14 ימי התנסות ללא תשלום.

חנות אונליין בקלי קלות

  בעלי עסקים רבים כבר מבינים כי הזירה האינטרנטית היא הזדמנות מצויינת להגדיל הכנסות ורווחים, אך מהססים להתחיל למכור אונליין בשל עלויות ההקמה גבוהות או העדר ניסיון בתחום. יש לנו בשורות טובות למתלבטים:

  מהיום אתם יכולים למנף את העסק שלכם באמצעות פלטפורמה נוחה, מקצועית ומהירה, המאפשרת לכל אחד להקים חנות אונליין, ללא צורך בידע מקדים או תשלום על עלויות הקמה.

  פתיחת חנות אינטרנטית מאפשרת לכם לצאת מיד לדרך וליהנות מ-14 ימי ניסיון חינם, והנאה ממערך מתקדם של אנשי מקצוע, מאמרים וסרטונים - שילווה אתכם לאורך כל הדרך. בנוסף לכך, ישראכרט עסקים גיבשה עבורכם מערכת ידידותית וברורה, המאפשרת לבעלי העסק ליהנות משליטה מלאה ומרוכזת על פעולות המכירה בשימוש ממשק חדשני ופשוט בעברית. כך תוכלו להפיק חשבוניות דיגיטליות, להתחבר ישירות אל מערך שליחים ארצי ולעשות שימוש במערכת דיוור מתקדמת להפקת חשבוניות דיגיטליות, הזמנת משלוחים לכל רחבי הארץ, מעקב אחר מערך ההזמנות והנאה מאפשרות לייצוא דוחות פעילות ברורים בכל רגע - בהקלקה פשוטה.

   

תמיכה מקצועית לאורך כל הדרך

  אנו יודעים כי המעבר למכירות ברשת דורש היכרות עם סוג חדש של מערכות ופעילות שיווקית. לשם כך ריכזנו עבורכם את כל המידע והתמיכה במקום אחד, שיאפשר לכם להסתייע ולהרחיב את הידע בכל הדרוש לפעילות אונליין. כבר בהקמת החנות תוכלו להעזרת בצ'ט בעברית, הזמין לשימושכם בין השעות 18:00-09:00 ומספק מענה לכל שאלה טכנית או עסקית העולה במהלך הדרך.

  אם אתם מעוניינים במידע נוסף, כמו איך לשווק את החנות או איזה תוספים מומלץ לחבר לאתר, אתם מוזמנים לבקר בפורטל המאמרים שהכנו במיוחד לצורך זה, המכיל הסברים מפורטים על יכולות החנויות באינטרנט ואיך ניתן לשפר את ביצועיהן. בנושאים הקשורים אל מערכת סליקה עומד לשירותכם צוות תמיכה אישי במוקד העסקים של ישראכרט. הצוות ישמח להמליץ על מגוון מסלולים של פתרונות סליקה לעסק, המתאימים לכל סוגי האתרים והחנויות האלקטרוניות. במקרה הצורך ניתן לקבל גם הדרכה אישית דרך ה-Zoom. כל  שאתם נדרשים לעשות הוא ללחוץ על כפתור "התנסות" ולבחור בחבילה לעסקים גדולים, כאשר נציג מבית ישראכרט יצור עמכם קשר בהקדם.

הצטרפו עוד היום

   

   

   

להצטרפות

  *ההתקשרות בנוגע ל”חנות האינטרנטית שלי בשיתוף ישראכרט” הינה בין בית העסק לבין אי.די.די.אס שירותים בע”מ ובכפוף לתנאיה.* השירות בתשלום **לחברה שמורה הזכות להגדרה ושינוי תקופת ההתנסות מעת לעת *טל”ח